Beata Morsztyn grupa mastermind coaching biznesowy

Dla mnie rozwój osobisty jest jak wędrówka na szczyt góry. Z każdym krokiem widzisz coraz więcej. Roztaczają się coraz piękniejsze widoki. Chcesz coraz więcej. Zdobywasz jeden szczyt i szukasz kolejnego, wyższego. Świat się otwiera. Pojawiają się nowe możliwości. I dokładnie tak było u mnie.

Czytałam coraz więcej, poznawałam kolejnych mentorów: Stephen R. Cowey, Simon Sinek, Norman Vincent Peale, Robert i Kim Kyiosaki, Denis Waitley, Zig Ziglar, David Allen i inni. Uczestniczyłam w różnych szkoleniach stacjonarnych i internetowych.

Jak to wykorzystać? Jak podzielić się z innymi?

Zapraszam

                                               Beata Morsztyn

 

Założyłam fundację. Były warsztaty, szkolenia. Niestety wtedy wszechświat miał wobec mnie inne plany. Choroba wyłączyła mnie na prawie 2 lata. Ale jak trafność powiedzenia „Zdrowy człowiek ma wiele marzeń, chory tylko jedno” sprawdzisz na sobie, to potem masz większą motywację i siłę, żeby swoje marzenia realizować. Wyzdrowiałam. Zaczęłam działać.

Przełomowy był rok 2015.

Poznałam osobiście Tonego Buzana i uczestniczyłam w jego szkoleniu The ButterFligh Uniwerse , Mind Mapping and Creativity.

Zostałam Ambasadorką Międzynarodowej Kampanii Społecznej Żyję Świadomie i pełnomocnikiem World Healthy Living Foundation. Zajełam się  propagowaniem świadomego i zdrowego stylu życia.

Dołączyłam też do organizacji, która rozwój człowieka stawia na pierwszym miejscu. Organizacji, która tworzy środowisko wpierające ten rozwój. Tam usłyszałam o  książce „15 niezawodnych praw rozwoju” Johna Maxwella. Przeczytałam. 

Kolejna fascynacja. Zaczęłam kupować i czytać  jego książki dostępne w Polsce, oglądać nagrania. Chciałam więcej.

Kiedy dowiedziałam się, że powstaje polski zespół Maxwell Leadership bez wahania podjęłam decyzję, że chcę być częścią tego projektu.  I tak w 2018 roku zostałam członkiem założycielem  Maxwell Leadeship Certyfied Team Polska. Rok później poleciałam do Orlando na konferencję certyfikacyjną, gdzie poznałam mojego mentora Johna C. Maxwella, jego zespół i wiele fantastycznych osób z całego świata.

Beata Morsztyn Konferencja certyfikacyjna Maxwell Leadership w Orlando
Maxwell Leadership Konferencja w Orlando

Kropki się połączyły. Zajęłam się Edukacją Zdrowia Całkowitego, czyli świadomym budowaniem  życia w trzech istotnych obszarach: rozwijania osobistego potencjału, zdrowia fizycznego i zdrowia finansowego.

Dzisiaj jako certyfikowany trener, mówca i coach Maxwell Leadership Certified Team chcę się z Tobą podzielić wiedzą, towarzyszyć w  zdobywaniu kolejnych szczytów, realizowaniu marzeń w życiu osobistym i biznesie.

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Masz marzenia, ale nie wiesz, jak je zrealizować? Szukasz swojej drogi życiowej? Potrzebujesz coś w życiu poukładać? Potrzebujesz wsparcia?

Zapraszam na bezpłatną, 30 minutową konsultację. Porozmawiamy i zdecydujemy czy i jak mogę cię wspierać.

Napisz do mnie na adres bm@beatamorsztyn.pl 

Zapraszam Ciebie do świata rozwoju osobistego i miejsca świadomego budowania swojej przyszłości.
„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” Peter Drucker

Akademia Rozwoju Lead Up