Beata Morsztyn Leadership game

Leadership Game na Biznesowym Śniadaniu

Leadership Game- wyjątkowe narzędzie

 
Dzisiaj miałam przyjemność poprowadzić pokazową sesję LeadershipGame dla wyjątkowych kobiet, które uczestniczyły w 31. Biznesowe Śniadanie dla Przedsiębiorczych Kobiet  w przestrzeni Slow Fashion Cafe.
Biznesowe Śniadania Dla Przedsiębiorczych Kobiet to stałe miejsce cyklicznych spotkań dla aktywnych i ambitnych przedstawicielek różnych branż. Na spotkaniach, przy pysznym śniadaniu mogą się lepiej poznać, uczestniczyć w warsztatach czy wysłuchać prelekcji. Ponieważ biorę w nich udział od samego początku,to wiem, jaką wnoszą wartość w życie uczestniczek.
Jednak dzisiejsze śniadanie miało niecodzienny element, ponieważ przeprowadziłam sesję Leadership Game.
To był fantastyczny poranek z kobiecą energią.
Red Elżbieta Jachymczak Michalina Choda dziękuję za zaproszenie i możliwość pokazania możliwości tego wyjątkowego narzędzia.
Magda Maliszczak-Coach dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu sesji.
 
Beata Morsztyn Leadership game
Beata Morsztyn Leadership game
Beata Morsztyn Leadership game
Beata Morsztyn Leadership game

Idea Leadership Game

Sesja Leadership Game rozpoczęła się po krótkim wprowadzeniu, w którym przedstawiłam ideę i cel tej unikalnej gry.  To między innymi rozwijanie umiejętności przywódczych oraz budowanie efektywnych zespołów. W czasie sesji można poznać swoje mocne strony jako liderki oraz dostrzec obszary, w których warto się jeszcze rozwinąć.

Podczas sesji  była przestrzeń na indywidualne wypowiedzi, prace w parach, debatę i dyskusje. Rozmawiałyśmy między  innymi o osobistym przywództwie. Pojawiło się prawo wsparcia, które mówi, ze kiedy się rozwijasz, możesz pomagać innym w rozwoju. Była dyskusja o poczuciu własnej wartości. Dlaczego jest takie ważne i jak je budować? I o tym, że to dzisiejszy rozwój zapewnia nam potencjał. Dzięki temu padło wiele inspirujących pomysłów i ciekawych perspektyw, co tylko potwierdziło, jak ważne jest organizowanie takich wydarzeń dla rozwoju zawodowego i osobistego przedsiębiorczych kobiet.

Beata Morsztyn
Beata Morsztyn Leadership Game
Beata Morsztyn Maxwell Leadership Certyfied Team
31 Biznesowe Śniadanie Dla Przedsiębiorczych Kobiet z sesją Leadership Game było zdecydowanie udanym wydarzeniem. Pozytywna atmosfera, ciekawe wyzwania i inspirujące rozmowy sprawiły, że to spotkanie było dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. Cieszę się, że uczestniczki wyszły z poczuciem wsparcia i siły płynącej ze wspólnoty kobiet w biznesie.
Wszystkim  dziękuję za atmosferę, jaką stworzyłyście. Za wasze refleksje i inspiracje. Za odwagę i wychodzenie ze strefy komfortu.
Kocham to co robię. Robię to co kocham.
Paulina Leisner dziękuję za zrobienie zdjęć.

Opinie uczestniczek

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS