Beata Morsztyn Trenerka biznesu, przywództwo, rozwoju. Certyfikowana trenerka, coach i mówca Maxwell Leadeship

Beata realizuje się w działaniu.

 Jest trenerką biznesu, przywództwa oraz rozwoju osobistego. Jest certyfikowanym trenerem, coachem i mówcą międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certyfied Team. Dodatkowo, buduje międzynarodowe zespoły jako liderka w biznesie sieciowym.

Od ośmiu lat aktywnie współpracuje z World Healthy Living Foundation, organizując Konferencje Zdrowia i Kluby Zdrowego Życia, a także pełni rolę ambasadorki Kampanii Społecznej Żyję Świadomie. Jest ambasadorką Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości, gdzie wspiera rozwój społeczności.

Jako współzałożycielka Klubu Kobiet Bombonierka i Akademii Rozwoju Lead Up, angażuje się w tworzenie przestrzeni do wzrostu i wsparcia w różnych dziedzinach życia.

Jej pasją jest nie tylko rozwój osobisty, ale także promowanie zdrowego stylu życia i jednoczenie ludzi.

 Od kilku lat skupia swoją energię głównie na wsparciu kobiet, towarzysząc im w procesie rozwoju osobistego, zmian życiowych oraz w dążeniu do niezależności finansowej. Koncentruje się na przekonaniach, nastawieniu, pozytywnym myśleniu i budowaniu poczucia własnej wartości u innych.

Wierzy głęboko, że najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie i że każdy ma w sobie zdolność do tego tworzenia. Jej praca i zaangażowanie są ukierunkowane na inspirację innych do działania oraz kreowania własnej przyszłości.

Historię Beaty znajdziesz tutaj