Urszula Ziemiańczyk

Urszula od ponad 20 lat związana jest z systemem edukacji akademickiej, gdzie zdobyła szerokie doświadczenie. Jest również członkiem Maxwell Leadership Team Poland i współzałożycielką Akademii Rozwoju Lead Up. Zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu stara się łączyć trzy wartości (3xR): RADOŚĆ-ROZWÓJ-RELACJE.

Jej ścieżka zawodowa obejmuje:

Doktorat z Zakresu Roli Liderów w Rozwoju Społeczno-Gospodarczym (2005r.) Kierowanie Zespołem Badawczym (5 lat) , Certyfikat IPMA, Level D (2019r.): Uzyskanie certyfikatu International Project Management Association na poziomie D potwierdza jej kompetencje w zarządzaniu projektami.

Międzynarodowe doświadczenie i Staże:  University College Cork w Irlandii, Mendel University in Brno w Czechach oraz Alanya Alaaddin Keykubat University w Turcji. Uczestnictwo w Konferencjach i Programie Erasmus: Aktywny udział w licznych krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz wyjazdy w ramach programu Erasmus 

Publikacje Naukowe: Urszula angażuje się aktywnie w proces przygotowywania i publikacji prac naukowych, zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach oraz monografiach. Udział w Projekcie COST – European Cooperation in Science & Technology Ukończenie szkoleń z zakresu racjonalnej terapii zachowań, terapii schematów, terapii Simontonowskiej. Posiada także licencje, takie jak MTQ48, ILM72.

Ukończenie Międzynarodowego Kursu Mentoringu PROMENTOR w 2019 roku oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2008 roku