Magdalena Maliszczak

Magda, jest socjologiem, trenerem oraz certyfikowanym coachem.

 Z certyfikatem coacha, trenerskim doświadczeniem jej ścieżka zawodowa jest barwna i różnorodna. Jest członkiem Maxwell Leadership Poland.

Kobieta przedsiębiorcza. Prowadząc hotel z restauracją, zdobyła doświadczenie pracy z ludźmi, budowaniu zespołów, komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów. Przez lata zorganizowała ponad 350 różnorodnych wydarzeń, od wesel po konferencje. W swoim życiu zawodowym osiągnęła wszechstronne doświadczenie zarówno jako pracownik, szef, jak i właściciel firmy. Jest urodzonym organizatorem 🙂

 

Jej pasja do pracy z ludźmi, edukacji oraz inspiracji sprawia, że jest nie tylko promotorem wiary w siebie i pozytywnego nastawienia, ale także mentorem,

dodającym skrzydeł innym do realizacji ich potencjału. Widzi w sobie i innych nieograniczone możliwości, wierząc, że klucz do sukcesu leży w nas samych.

Jest współzałożycielką Bombonierka Klub Kobiet oraz LeadUP Akademia Rozwoju, co świadczy o jej zaangażowaniu w tworzenie przestrzeni do wzrostu, wsparcia i rozwoju w różnych sferach życia.

Jej historia zawodowa i zaangażowanie społeczne stanowią inspirujący przykład tego, jak determinacja, wiedza i empatia mogą przekształcać życia innych, prowadząc do pozytywnych zmian oraz wyzwolenia ukrytego potencjału.